Transport

Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym transportem płynnych artykułów spożywczych w cysternach. Nasze ciągniki spełniają normy ekologiczne EURO5, cysterny są izolowane i posiadają niezależny system ogrzewania WEBASTO dzięki czemu możemy przewozić ładunki w wysokich temperaturach.

Posiadamy wszelkie wymagane atesty i certyfikaty umożliwiające bezpieczny przewóz produktów. Nasze cysterny spożywcze umożliwiają transport różnego rodzaju płynnych artykułów w tym soków i koncentratów owocowych, wina, tłuszczy i olejów jak również produktów w gęstej postaci jak śmietana czy czekolada. Zestawy wyposażone są również w pompy i kompresory służące do rozładunku gęstych produktów. Ponadto zajmujemy się przewozem mleka w znacznych ilościach, do czego służy nam specjalnie przystosowana cysterna do przewozu mleka. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest terminowy przewóz tego produktu, który musi dotrzeć świeży i nienaruszony. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby nasza cysterna do mleka spełniała wszystkie wymogi niezbędne do profesjonalnego transportu.

Sprawne samochody jak i wieloletnie doświadczenie naszych kierowców gwarantują fachową obsługę i rzetelną spedycję cysternami spożywczymi. Nasze ładunki są ubezpieczone zgodnie z Ogólnymi Warunkami Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że pełnimy usługi na najwyższym poziomie. Zarówno wieloletnia praktyka jak i doskonały sprzęt jakim dysponujemy pozwalają nam zyskać przewagę nad konkurencją i uznanie wśród kontrahentów, którzy użytkowali nasze cysterny spożywcze, w tym również specjalne cysterny do mleka.

Zasięg naszego działania obejmuje wszystkie województwa w Polsce. Ponadto wykonujemy usługi w Europie, zarówno w części wschodniej jak i zachodniej, przez całą trasę dbając o bezpieczny transport towaru do miejsca docelowego. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu niezawodną obsługę w zakresie transportu krajowego i zagranicznego. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorców, którzy poszukują pewnej i solidnej firmy, świadomej czym jest solidny transport i spedycja, posiadającej cysterny spożywcze najlepszej jakości.

Przewozimy

Soki, koncentraty owocowe
Tłuszcze, oleje
Czekolada
Wino
Mleko
Śmietana