Myjnia

Oferujemy

Mycie wewnetrzne i dezynfekcja cystern, silosów, kontenerów.
Parowanie wnętrz cystern.
Suszenie.
Mycie z zewnątrz.
Podgrzewanie cystern i kontenerów parą.
Mycie sterylne.

Wiemy jak ważny jest etap mycia cystern w procesie transportowania produktów spożywczych. Dlatego też oferujemy Państwu myjnie cystern spożywczych, w których wdrożyliśmy najnowsze technologie i procedury jakościowe, gwarantujące najwyższą jakość mycia.

Nasza myjnia cystern zlokalizowana niedaleko Lublina zapewnia sterylne mycie i suszenie jak również mycie wewnątrz i z zewnątrz zbiorników po każdym produkcie spożywczym, niezależnie od trudności mycia. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem myjącym, przez co zostawiamy w tyle konkurencyjne myjnie cystern spożywczych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sterylność i wyjątkowa czystość zbiorników a także zaworów rozładunkowych to kluczowe elementy zachowania bezpieczeństwa i jakości transportowanej żywności.

W myjniach cystern korzystamy z najwyższej jakości produkty, nieszkodliwe dla zdrowia ludzi. Zatrudniamy przeszkolonych fachowców, dbających o staranne i nienaganne wykonanie powierzonych zadań. Ze względu na to, że wizyta w myjniach cystern spożywczych jest często dużym wyzwaniem logistycznym, dbamy o zadowolenie klientów i dokładamy wszelkich starań, aby Państwa samochód po wizycie u nas lśnił jak nowy. Plusem jest położenie myjni cystern w okolicy miasta Lublin, niedaleko europejskiej drogi E372 w Opolu Lubelskim. W tym rejonie odbywa się największy tranzyt na Europę Wschodnią. Dbając o profesjonalizm i indywidualne podejście do naszych klientów chcemy budować zaufanie, dzięki któremu ludzie z chęcią do nas wracają. Zapraszamy do współpracy. Dokładny cennik usług mycia oraz opis procedur mycia jest dostępny pod naszym numerem telefonu.

Pliki do pobraniaGodziny otwarcia
Myjnia czynna :

Poniedziałek - Piątek 700 - 2000
Sobota 700 - 1400

Istnieje też możliwość umycia cysterny w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu.